Названо нового главу місії ОБСЄ в Україні

02848

Новим главою місії ОБСЄ в Україні стане турецький дипломат, який пройшов конкурс на цю посаду. Халіт Чевік замінить на посту Ертурула Апакана, повноваження якого завершаться 2 квітня.

Про призначення розповіли у Міністерстві закордонних справ Туреччини.

«Тверда підтримка Туреччиною СММ, яка діє за принципом безсторонності і прозорості, буде продовжуватися. Ми упевнені, що посол Чевік після вступу на посаду також внесе вклад в успіх місії і, тим самим, в регіональний мир і стабільність», – відзначили в турецькому зовнішньополітичному відомстві.

Чевік з 2012 року по жовтень 2016 був постійним представником Туреччини в ООН.

Нагадаємо, з поста заступника СММ ОБСЄ в Україні пішов Олександр Хуг. Він спростував своє скандальне твердження щодо Донбасу. Йдеться про інтерв’ю виданню Foreign Policy, в якому Хуг заявив, що місія не побачила доказів російського втручання на сході України.

Раніше спецпредставник голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік розкрив подробиці плану врегулювання на Донбасі.

UA.NEWS


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.