У Верховному Суді розглянули справу про двох Тимошенків у бюлетені

02844

У штабі Юлії Тимошенко хотіли, аби графи її та її тезки у виборчому бюлетені пронумерували.

Верховний суд України не задовольнив позов штабістів Юлії Тимошенко з приводу двох тезок у бюлетені, пояснивши, що за оформленням бюлетенів слідкує Центральна виборча комісія, згідно із законодавством.

Відповідна постанова опублікована на сайті суду.

Зазначається, що позивач просив суд пронумерувати обох Тимошенків – Юлію Володимирівну та Юрія Володимировича, аби виборці бачили відмінність між кандидатами.

Водночас захист відповідача зазначив, що під час наради у ЦВК 6 і 8 березня уже розглядали прохання Юлії Тимошенко пронумерувати графи з персональною інформацією обох кандидатів. Однак комісія пропозицію не підтримала.

“Встановлення форми виборчого бюлетеня з виборів Президента України та затвердження тексту, що міститься в ньому, належить до дискреційних повноважень Центральної виборчої комісії. Така дискреція обмежується законодавчо встановленими вимогами щодо відомостей, які мають обов’язково міститись у виборчих бюлетенях з виборів Президента України”, – пояснили у суді.

У суді доводи апелянта, що відсутність нумерації граф бюлетеня призведе до помилкового розуміння виборцями зробленого ними вибору, назвали “припущеннями” і “не підтвердженими доказами з посиланнями на норми законодавства”.

Нагадаємо, кандидат у президенти Юлія Тимошенко попросила чинного президента Петра Порошенка зняти з балотування свого повного тезку – Юрія Тимошенка.

ua1


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.