Новий глава Казахстану приніс присягу та вступив на посаду

02845

Касим-Жомарт Токаєв замінив на посаді Нурсултана Назарбаєва, який напередодні склав свої повноваження

На спільному засіданні палат парламенту Казахстану вранці в середу, 20 березня, тимчасово виконуючий обов’язки президента країни Касим-Жомарт Токаєв приніс присягу на Конституції країни. Трансляцію вів «Перший канал Євразія», передає «РБК».

Він пообіцяв сумлінно виконувати свої обов’язки і служити народу.

 «Урочисто присягаю вірно служити народу Казахстану, суворо дотримуватися Конституції і законам Республіки Казахстан, гарантувати права і свободи громадян, сумлінно виконувати покладені на мене високі обов’язки президента Республіки Казахстан», – зачитав присягу Токаєв.

Після присяги Токаєв заявив, що Назарбаєв увійшов в історію як видатний реформатор, його реформи стали «символом мудрої державної політики». Реформи вивели країну на траєкторію сталого розвитку, вона стала лідером центральноазіатського регіону.

«Казахстан є лідером за все постсоціалістичного простору … за обсягом прямих іноземних інвестицій на душу населення», – додав новий глава країни.

За його словами, в країні тривають реформи і модернізація економіки, здійснюється цифровізація, наближаються до завершення важливі транспортні проекти.

Нагадаємо: 19 березня під час звернення за казахського народу президент країни Нурсултан Назарбаєв оголосив про свою відставку.

Одразу після цього, жителі країни заходились масово скуповувати долари, що призвело до його подорожчання в обмінниках.

m!


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.