Канада продовжить перебування в Україні військових інструкторів

02835

Канадський уряд сьогодні, 18 березня, повідомить про рішення продовжити військову місію в Україні. Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд та міністр оборони Хардж Сінгх Саджан зроблять відповідну заяву на прес-конференції.

Видання Reuters зазначає, що з серпня 2015 року в Україні працюють 200 канадських військових інструкторів. За цей період вони встигли попрацювати з 10 тис. українських військовослужбовців. Мандат місії UNIFER закінчується наприкінці березня 2019 року.

Слід зазначити, метою операції UNIFER є підтримка Збройних сил України шляхом надання військового інструктажу і збільшення потенціалу для збереження суверенітету України.

Нагадаємо, раніше Канада виділила 4,65 млн канадських доларів на підтримку програм з підготовки військових ЗСУ. Фінансування направлено на забезпечення армії обладнанням для надання першої допомоги і здійснення підготовки для військового і поліцейського персоналу. Крім того, опозиція Канади пообіцяла допомогти Україні в протистоянні агресору. Було прийнято рішення про надання українській армії оборонного озброєння.

Також підготовкою українських військових за стандартами НАТО займаються військові інструктори з Великої Британії. У Міноборони показали перші успішні результати такої підготовки.

UA/NEWS


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.