На “Азовсталі” немає пожежі, відбувався злив шлаку

02832

На металургійному комбінаті “Азовсталь” (Маріуполь Донецької обл.), що входить до групи “Метінвест”, не було і немає пожежі, відбувався злив шлаку,

“Зарево в небі над “Азовсталлю”- наслідок звичайного зливу шлаку, а не пожежа, як про це повідомляють соціальні мережі, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі “Метінвесту” в неділю ввечері. 17 березня 2019 року з 18:00 до 19:00 на металургійному комбінаті “Азовсталь” проводився щоденний злив попутних продуктів виробництва – шлаку. Ця процедура обов’язкова у виробництві і не несе підвищеного навантаження на навколишнє середовище”, – констатується у відповіді “Метінвесту” на запит агентства.

При цьому уточнюється, що в неділю з 18:00 до 19:00 проводився злив на трьох ділянках.

“З огляду на те, що час доби темний, утворилося яскраве світіння, яке могли бачити мешканці міста і видали в соціальних мережах відео з необґрунтованими коментарями, що нібито на підприємстві сталася пожежа”, – наголошується в заяві групи.

“Офіційно заявляємо, що це абсолютно штатна, контрольована ситуація. Ніякої пожежі, вибухів і НП на підприємстві немає. Просимо довіряти перевіреним джерелам інформації і не сіяти паніки”, – резюмується в заяві.

Також не підтвердили інформацію про пожежу в ДСНС у Донецькій області.

Раніше низка місцевих ЗМІ повідомила, що на території “Азовсталі” сталася пожежа біля доменного цеху, а над підприємством видно величезний стовп вогню і дим. При цьому очевидці припустили, що горить трансформатор.

“Азовсталь” входить до групи “Метінвест”, основними акціонерами якої є група “СКМ” (71,24%) і “Смарт-холдинг” (23,76%), які спільно керують компанією.

ТОВ “Метінвест Холдинг” – керуюча компанія групи “Метінвест”.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.