Збій в роботі Facebook і Instagram став наймасштабнішим в історії соцмереж

02817

Збій в роботі Facebook і Instagram торкнувся користувачів по всьому світу і став наймасштабнішим за всю історію існування соціальних мереж.

Відзначається, що збій спровокував труднощі в роботі Messenger і WhatsApp.

сбой в фейсбук и инстаграм

 

Що стало причиною збою поки невідомо.

Для компанії Facebook це – найсерйозніший збій в роботі за її історію, він тривав більшу частину дня в середу. Востаннє компанія переживала подібні проблеми у 2008 році, коли у неї було 150 млн користувачів. Зараз їх близько 2,3 млрд. Компанія повідомила, що працює над вирішенням проблем якомога швидше. Головна сторінка “Фейсбуку “була доступна, але багато користувачів повідомляли, що не можуть постити. Користувачі Інстаграма заявляли, що не можуть оновлювати стрічку і додавати фотографії.
Згідно з даними сервісу Downdetector, проблема була глобальною. За деякими спостереженнями, збій в роботі почався близько 16:00 за Гринвічем (18:00 за Києвом).
Збої також відзначали в додатку Workplace, призначеному для ділового спілкування.

Нагадаємо, вчора близько 19.00 стався масштабний збій в роботі соцмереж Facebook і Instagram. Користувачі по всьому світу скаржилися на неможливість увійти в свої акаунти, публікувати пости, коментарі і обмінюватися повідомленнями.

Факти  ICTV

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.