Boeing підтримав припинення польотів усього світового парку 737 Max

02816

Американська корпорація Boeing підтримала рішення США про тимчасову заборону на польоти 737 Max і рекомендувала призупинити експлуатацію всіх літаків цієї моделі.

У повідомленні наголошується, що Boeing як і раніше повністю впевнений у безпеці 737 Max, а рішення прийнято з міркувань безпеки.

“Ми підтримуємо це превентивне рішення. Протягом всього часу поки ми будуємо літаки, безпека залишається основною цінністю Boeing. І так буде завжди”, – йдеться в заяві глави Boeing і генерального директора Денніса Муйленбурга.

Рішення Boeing оголошено після того, як США призупинили польоти літаків Boeing 737 Max 8 і Max 9 після авіакатастрофи в Ефіопії, в результаті якої загинули 157 осіб.

Про припинення польотів Boeing 737 Мах 8 раніше заявили ЄС, Велика Британія, Німеччина, Франція, Україна, Австрія, Ірландія, Польща, Нідерланди, Туреччина, Китай, Індонезія, Сінгапур, Австралія, Малайзія і Оман.

Пасажирський літак Boeing 737 Max 8 авіакомпанії Ethiopian Airlines розбився вранці 10 березня через шість хвилин після вильоту з аеропорту Боле в столиці Ефіопії Аддіс-Абебі. Лайнер виконував рейс до кенійської столиці Найробі.

В результаті всі 149 пасажирів і вісім членів екіпажу загинули.

Лайнер такої самої моделі розбився в жовтні 2018 року в Індонезії. Boeing 737 Max авіакомпанії Lion Air впав в море через 13 хвилин після зльоту. Тоді в результаті авіакатастрофи загинули 189 осіб.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.