У кількох областях України через аварію на магістральній лінії перестали працювати номери екстрених служб

010

Це стосується двох національних мобільних операторів.
У Запорізькій та Дніпропетровській областях через аварію на магістральній лінії перестали працювати номери екстрених служб із мобільних операторів “Київстар” та Vodafone.

Про це повідомляють регіональні управління ДСНС цих областей.

“У зв’язку з технічними несправностями на території області тимчасово не працюють екстрені номери “101”, “102”, “103” та “112” з мобільних операторів “Київстар” та Vodafone. У разі необхідності телефонуйте на екстрені номери зі стаціонарних телефонів або мобільного оператора Lifecell”, – повідомили надзвичайники Запорізької області.

У Дніпропетровській області теж не працює екстрений номер “101”.
“10 березня, з 5:00, у зв’язку із пошкодженням  магістральної лінії, виникли проблеми зі зв’язком на території Дніпропетровської  області. З мобільних операторів “Київстар” та Vodafone неможливо додзвонитися на спецлінію “101””, – зазначили там.

На Дніпропетровщині порадили користуватися засобами міського зв’язку за номером 056-744-30-19 або 056-744-25-87.

Нагадаємо, у липні 2018 року стало відомо, що в Україні різко зросла кількість скарг абонентів на якість мобільного зв’язку. Водночас, під час перевірки якості зв’язку мобільні оператори не надали об’єктивних даних.

ТСН


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.