Китай інвестує €15 млрд у будівництво підводного тунелю між Естонією та Фінляндією

02787
Компанія Finest Bay Area Development, яка займається розробкою проекту тунелю Таллінн-Гельсінкі домовилася з китайською інвестиційною компанією Touchstone Capital Partners (TCP) про інвестиції у проект у сумі 15 мільярдів євро.

60-кілометровий підводний тунель може створити нову балтійську метрополію, пише видання Delfi.

Відповідну угоду було підписано у четвер, 7 березня. 30% фінансування становлять капітальні інвестиції і 70% — кредит.

Відтак, китайська Touchstone отримає в FinEst Bay Area міноритарну частку участі, а мажоритарний пакет залишиться у Фінляндії. Зазначається, що третина фінансування буде надана у вигляді власного капіталу, а дві третини — у вигляді кредитних коштів.

Touchstone планує залучити для фінансування тунелю глобальний китайський інфраструктурний проект «Один пояс, один шлях». За останні 15 років компанія брала участь в декількох проектах з будівництва нерухомості та інфраструктури в Азії, Австралії, Північній і Південній Америці.

Сторони планують опублікувати деталі угоди протягом наступних шести місяців.

Також наголошується, що за участі китайського фонду створюється структура фінансування, яка дозволить приєднатися до проекту іншим інвесторам.

Нагадаємо, минулого року засновник The Boring Company Ілон Маск випробував високошвидкісний підземний тунель під Лос-Анджелесом, будівництвом якого займається його компанія.

Громадське

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.