НАБУ відкрило три провадження щодо омбудсменки Денісової — ЗМІ

02782
Національне антикорупційне бюро відкрило три кримінальні провадження за фактом можливого декларування недостовірної інформації уповноваженим Верховної Ради з прав людини Людмилою Денісовою за 2015 – 2017 роки.

Про це повідомляє агентство «Українські Новини» з посиланням на джерело в бюро.

Зазначається, що справи відкрили 18 лютого за статтею 366-1 Кримінального

кодексу.

НАБУ перевіряє можливе приховування Денісовою частки в статутних капіталах ТОВ «Асторія-Сіті», ТОВ «Триора», «Батіліман» та ТОВ Машинобудівний завод «Автоливмаш».

Також правоохоронці перевіряють той факт, що Денісова нібито не відобразила доходи від ТОВ Фінансова компанія «Центр факторингових послуг».

Крім того, Денісова не показала доходи від продажу автомобіля Audi 2003 року випуску, а також дохід від міжнародної благодійної організації «Фонд східна Європа».

Всі справи об’єднані в одне кримінальне провадження, зазначає агентство.

Громадське звернулось до прес-служби НАБУ з приводу даної інформації.

Нагадаємо, у вересні минулого року Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що виявило ознаки правопорушення у декларації Людмили Денісової. Відповідно, НАЗК направило до НАБУ висновок щодо омбудсменки через порушення в декларації.

Громадське.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.