Хто та чому зняв свою кандидатуру з президентських виборів 2019

02779

На президентські вибори України ЦВК зареєструвала 44 кандидатів.

Однак, згодом дехто з них вирішив зняти свою кандидатуру.

До 7 березня включно кандидати у президенти мають можливість зняти свою кандидатуру. Остаточний перелік кандидатів буде після 8 березня, бо саме до кінця дня 8 березня ЦВК має розглянути усі заяви від кандидатів.

Варто зазначити, що заставна сума в розмірі 2,5 мільйона гривень не повертається особам, які вирішили зняти свою кандидатуру з виборів.

Андрій Садовий

1 березня Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів президента на користь Анатолія Гриценка.

Мер Львова наголошував, що йдучи на вибори, чудово розумів “бажання українців мати єдиного кандидата, який буде здатний перемогти всіх цих ставлеників олігархів і мародерів при владі”. На переконання Садового, єдиний кандидат від демократичних, антикорупційних сил має всі шанси перемогти на виборах.

За результатами опитування соціологічної агенції Fama, за Андрія Садового готовими були проголосувати 4,4% осіб, а за Гриценка – 8%. 4 березня лідер “Самопомочі” подав заяву до ЦВК про відкликання своєї кандидатури, а 5 числа комісія його офіційно зняла з виборів.

Згодом Андрій Садовий Анатолій Гриценко оголосили про об’єднання зусиль на виборах президента України. Вони представили спільний меморандум про об’єднання зусиль на виборах. Угода складається з одного пункту: “Бути чесним”.

Дмитро Гнап

Дмитро Гнап також подав заяву до Центральної виборчої комісії про зняття своєї кандидатури з президентських виборів 2019.

Напередодні екс-журналіст заявив про те, що знімає свою кандидатуру з президентських виборів та підтримує екс-міністра оборони Анатолія Гриценка. Він привітав рішення мера Львова Андрія Садового та сказав, що “це дуже важливий, відповідальний, дуже патріотичний крок, який я всіляко вітаю”.

Пізніше, на з’їзді партії “Сила людей” Гнапа закликали зняти свою кандидатуру з виборів.

Сергій КривоносЗгодом заступник командира Сил спецоперацій ЗСУ Сергій Кривонос заявив про відмову брати участь у виборах.

Сергій Кривоніс написав, що прийняв рішення зняти свою кандидатуру після робочого візиту до США, “під час якого були обговорені ключові питання щодо подальших кроків з розвитку сектора безпеки і оборони країни”. Кривонос зазначив, що при збереженні ризику відкритої агресії РФ проти України вважає недоцільним змінювати Верховного головнокомандувача, яким зараз є президент Петро Порошенко.

Напередодні Сергія Кривоноса на вибори висунула політична партія “Воїни АТО”.

Євгеній Мураєв

Народний депутат Євгеній Мураєв також заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів. Він вирішив підтримати іншого кандидата – заступника голови парламентської фракції “Опозиційний блок” Олександра Вілкула.

Дмитро Добродомов

Позафракційний нардеп Дмитро Добродомов 7 березня подав заяву до Центральної виборчої комісії. Він хоче зняти свою кандидатуру.

У Facebook Добродомов опублікував спільне фото з лідером партії “Громадянська позиція” Анатолієм Гриценком. Тож можна припустити, що політик знявся з виборів саме на користь Гриценка. Пізніше у Центральній виборчій комісії Добродомов сказав, що він переконаний, що Анатолій Гриценко вийде в 2 тур.

Раніше Гриценко назвав 5 кандидатів у президенти, з якими веде переговори про об’єднання. Серед них політик називав і Добродомова.

президентські вибори 2019
Головні дати президентських виборів-2019

Джерело: 24tv.ua

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.