Гладковський збирає «тітушок» для провокацій 9 березня в Києві – Нацкорпус

02783
За даними Нацкорпуса, це пов’язано з акцією протесту на Майдані Незалежності “Свинарчук Порошенко – за грати!”, яку ініціювала партія.

Національний корпус заявляє про те, що на 9 березня в Києві готуються провокації у зв’язку з масштабною акцією протесту на Майдані Незалежності “Свинарчук Порошенко – за грати!”, яку ініціювала партія.
Про це повідомляє прес-служба «Національного корпусу» на своїй сторінці в Facebook. «Відразу після того, як Національний корпус ініціював проведення 9 березня на Майдані Незалежності масштабної акції протесту “Свинарчук Порошенко – за грати!” з’явилася інформація про підготовку недружніми до НК силами з оточення “Свинарчука-Гладковського” низки провокацій», – йдеться в повідомленні.
За даними націоналістів, їх «опоненти, відповідно до наявного у них попереднього досвіду, спланували інциденти із залученням провокаторів-“тітушок” проти представників Національної поліції та Національної гвардії України», зокрема із застосуванням вогнепальної і холодної зброї, засобів самозахисту у вигляді балончиків зі сльозогінним газом.
«Як бачимо, компанія “Свинарчука-Гладковського” вміло використовує награбовані у держави кошти для власного захисту і дискредитації патріотичних сил України і в цілому українських громадян, які виступають проти свавілля і корупції», – підкреслюють в Нацкорпусі.
false
Національний корпус застерігає всіх від провокацій під час акції протесту “Свинарчук Порошенко – за ґрати!”.
Джерело: УНІАН

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.