Розслідування про корупцію в “Укроборонпромі”: Гладковський-молодший відповів журналістам

02770

Ігор Гладковський, син колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, у неоднозначному відео відповів журналістам на розслідування щодо корупційних схем в “Укроборонпромі”.

Зауважимо, що у вищезазначеному розслідуванні журналістів проекту Bihus.Info фігурують як Гладковський-старший, так і молодший.

На переконання Ігоря Гладковського, метою розслідування журналістів була дискредитація чинного президента Петра Порошенка під час виборчої кампанії.

“І це головна причина появи розслідування програми “Наші гроші”. Для цього обирають людину пов’язану міцними робочими стосунками з головою держави. І накривають шквальним вогнем фейків. Людям нав’язується думка: “команда – погана, то ж і президент – поганий. Такою мішенню для фейків було обрано мого батька першого заступника секретаря РНБО – Олега Гладковського”, – стверджує він.

До слова, Гладковський-старший перебуває з гарантом у дружніх взаєминах, а раніше вони були бізнес-партнерами.

Також у своєму зверненні Гладковський-молодший пообіцяв найближчим часом назвати ім’я того, “хто насправді зліпив цей фейк і злив його журналістам”.

“Я точно знаю, що автори цього фейку проти мене не займалися ніяким розслідуванням 3 роки, як заявляють у програмі. Всі оприлюднені в ефірі документи журналістам передали пакетом — для “зливу” напередодні виборів. Ви маєте право знати, хто стоїть за цим фейком і скільки заробили його виконавці”, — заявив Ігор Гладковський.

Не оминув син колишнього заступника секретаря РНБО увагою й свою персону. За його словами, він – ніякий не мажор, а звичайнісінький український підприємець, що веде бізнес з дистрибуції автомобілів Hyundai до України та мікрокредитування.

Команда журналістських розслідувань Bihus.Info оприлюднила дані, відповідно до яких син першого заступника секретаря РНБО Ігор Гладковський разом з Віталієм Жуковим і Андрієм Рогозою через фірми-прокладки поставляли оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними у 2-4 рази цінами. Журналісти з’ясували, що розмір розкрадань становить щонайменше 250 мільйонів гривень.

24tv.ua

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.