Націоналісти прийшли до Гладковського: вимагали арешту і конфіскації майна

02766

Представники “Нацкорпусу” та “Нацдружин” провели акцію у н.п. Козин під маєтком Ігоря Гладковського – сина першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, відстороненого від посади на час розслідування фактів розкрадань в оборонному комплексі.

Як заявили організатори, учасники акції “вирішили навідатись до маєтку одного з фігурантів корупційної справи про розкрадання в армії Гладковського-молодшого ще раз”.

Серед вимог учасників – взяти під варту і арештувати рахунки та майно Гладковського-старшого та осіб, які є фігурантами розслідування – Ігоря Гладковського, Віталія Жукова, Андрія Рогозу, керівництва ДК “Укроборонпром”, а також директорів усіх державних підприємств, які були учасниками схем; обрати усім винним покарання у вигляді позбавлення волі та конфіскації майна.

“Третє – оприлюднити матеріали усіх кримінальних проваджень, які пов’язані з розкраданням в армії. Четверте – вимагаємо від генпрокурора щотижня звітувати з приводу цієї резонансної справи”, – заявили учасники акції.

На воротах маєтку учасники акцію написали фарбою “мародер”, на дорозі перед будинком залишили графіті  “Свинарчуків за ґрати!”. 

 

 

У Козині для забезпечення порядку чергували силовики

У Козині для забезпечення порядку чергували силовики
 

 

 

 

 

Наступну акцію учасники НК та НД анонсували на 9 березня у центрі Києва – у разі, якщо їхні вимоги не буде виконано. 

УП


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.