З порушенням норм і правил! За що затримали архієпископа ПЦУ у Криму

02762

Архієпископу Кримської єпархії ПЦУ Клименту, якого затримали російські силовики у Сімферополі, висунули абсурдні звинувачення – нібито від вкрав у власному храмі церковні речі, а потім нецензурно лаявся у публічному місці.

Митрополит Епіфаній закликав окупаційну владу негайно звільнити Климента, наголошуючи на абсурдності звинувачень.

– Ми обурені безпідставним затриманням архієпископа Клімента російською поліцією сьогодні вдень у Сімферополі. Йому висувають абсурдні звинувачення – нібито від вкрав у власному храмі церковні речі, а потім нецензурно лаявся у публічному місці. Привід до затримання явно надуманий, – зазначив він.

Однак, не зважаючи на абсурдність звинувачень, Кліменту загрожує арешт сроком 15 діб.

– Закликаю російську поліцію негайно звільнити нашого архієрея, архієпископа Клімента, припинити знущання над ним і над здоровим глуздом! – підкреслив Епіфаній.

При цьому Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що наразі архієпископ перебуває у Київському районному відділку поліції міста Сімферополя, розглядається рішення щодо складання протоколу. Також, з’ясовується, чи буде з цієї справи суд.

– Мені зателефонувала Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова. Вона повідомила, що у діях затриманного архієпископа Климента не виявлено жодних порушень. Тому о 20.00 за Київським часом його мають відпустити. Чекаємо, – написала вона.

Сам Климент повідомив у коментарі телефоном журналістам 24 Каналу:

– Спочатку так звані поліцейські попросили надати їм документи та відкрити дипломат, щоб вони подивилися, що в ньому є. Після цього мені сказали, щоб я пройшов в чергову частину на автовокзалі. Вони викликали “наряди поліції”.

Там мене протримали чотири з порушенням усіх норм та правил, бо за три години мені мали пред’явити звинувачення.

Нагадаємо, що сьогодні російські силовики затримали архієпископа Кримської єпархії ПЦУ Клімента.

Факти ICTV


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.