SpaceX відправила на МКС новий приватний космічний корабель Dragon-2

02763

Компанія Ілона Маска SpaceX відправила в космос приватний космічний корабель Dragon-2 (Crew Dragon) вперше в історії. Трансляцію запуску провели в Twitter.

Якщо все пройде за планом, корабель прибуде на Міжнародну космічну станцію (МКС) завтра, 3 березня. На космічну станцію Dragon-2 повинен доставити близько 180 кг вантажів.

Однак в першу чергу запуск носить випробувальний характер. У перший політ на орбіту Dragon-2 вирушив без екіпажу, в автоматичному режимі.

На борту космічного корабля знаходиться лише одягнений в скафандр манекен, названий Ілона Маском Ріплі – на честь героїні фільму «Чужі». На манекені встановлена записуюча апаратура, яка з’ясує, наскільки політ на Dragon-2 буде безпечний для екіпажу.

SpaceX відправила на МКС новий приватний космічний корабель Dragon-2
Манекен Ріплі

@elonmusk

Ракета-носій Falcon-9 стартувала з космодрому на мисі Канаверал у Флориді. Через деякий час перший її ступінь сів на плавучу платформу в Атлантичному океані. Корабель Crew Dragon успішно вийшов на орбіту.

Корабель Crew Dragon створили на базі вантажного корабля Dragon, який з 2012 року здійснює рейси на МКС. Він розрахований на екіпаж з 7 осіб.

Якщо місія з манекеном (Demo-1) пройде вдало, то в квітні SpaceX проведе тестування системи аварійного припинення польоту. Після цього в липні Dragon-2 вирушить в космос вже з екіпажем.

У 2014 році NASA підписало контракти на створення пілотованих кораблів з приватними компаніями SpaceX і Boeing. Перший старт корабля Starliner, створеного Boeing, запланований на квітень. Пілотований політ повинен відбутися влітку.

Mind


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.