Скандал з Укроборонпромом матиме наслідки для України

02758
Скандал із розкраданнями в оборонному комплексі України загрожує серйозними наслідками для взаємин України із партнерами.

США можуть засумніватись у доцільності підтримки держави.

Екс-командувач сухопутними військами США в Європі, генерал-лейтенант Бен Ходжес наголосив, що Україна має величезну підтримку у конгресі США, пише УНН.

Під час першої міжнародної конференції “Одеські дебати. Об’єднання України, Чорноморського регіону та трансатлантичних партнерів” в Одесі американець розповів про загрози через викриття багаторічних схем відмивання грошей з “оборонки”.

“Зараз у вас є величезна підтримка в Конгресі США. Конгрес зараз більш антиросійський, ніж я бачив за останні 30 років. Але це не продовжиться назавжди”, – сказав генерал-лейтенант.

Він наголосив, що Україна має робити все, аби заслужити довіру та впевненість у ній Конгресу США.

“Коли таке відбувається, одразу думаєш про сотні мільйонів доларів, які ми всі надаємо, про те, що сотні американських і канадських військових допомагають тренувати українських солдат. Дуже важко підтримувати це”, – підкреслив Ходжес.

Журналістське розслідування про корупцію в оборонній галузі вийшло у ЗМІ за місяць до виборів Президента України

Gazeta.ua

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.