Лише 40 тисяч українців хочуть змінити адресу голосування на виборах, що мізерно мало

02756

Незважаючи на те, що переселенців в Україні налічується до 2 млн чоловік, лише 40 тисяч хочуть змінити виборчу адресу і проголосувати на виборах президента України, зазначає міністр юстиції Павло Петренко.

“Станом на минулий тиждень близько 40 тисяч українців звернулися, щоб змінити свою виборчу адресу для голосування”, – сказав П.Петренко в п’ятницю ввечері в ефірі телеканалу “Україна”.

Він підкреслив, що це “мізерна цифра” з урахуванням 1,7 млн переселенців або близько 1 млн людей без офіційної прописки.

“Я звертаюся до всіх українців. Насправді, це той момент, коли не прийти і не проголосувати буде дуже великою помилкою. Дуже проста процедура зміни місця голосування. Вам необхідно взяти паспорт, і якщо ви переселенець, немає необхідності ні в яких інших документах , які б підтверджували, чому ви будете голосувати в іншому місці. Якщо ви студент, то досить студентського квитка. Просто прийдіть, отримаєте довідку і проголосуйте на виборах президента”, – сказав міністр.

За його словами, найбільша активність українців в питанні зміни місця голосування спостерігається в Донецькій, Луганській областях і Києві, – йдеться зокрема про переселенців.

“Це трагедія, що пропускні пункти на лінії фронту пропускають дуже малу кількість людей. За день приїхати (на підконтрольну Україні територію – ІФ), проголосувати і повернутися – це дуже важко, і я думаю, що окупаційна влада не надто заохочуватиме цю ситуацію”, – додав у свою чергу міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Інтерфакс-Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.