Верховний суд зобов’язав ЦВК розглянути заяву Гриценка щодо доступу до Держреєстру виборців

02517

Верховний суд України скасував рішення Шостого апеляційного адміністративного суду від 19 лютого і зобов’язав Центральну виборчу комісію України розглянути заяву кандидата в президенти Анатолія Гриценка про внесення змін до постанови ЦВК щодо доступу до Державного реєстру виборців.

Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” представник А.Гриценка в ЦВК Руслан Чорнолуцький, на засіданні в суботу Верховний суд задовольнив апеляцію лідера “Громадянської позиції”.

У своєму позові в суді першої інстанції А.Гриценко просив визнати протиправною бездіяльність ЦВК щодо розгляду його заяви від 11 лютого і зобов’язати розглянути її на наступному засіданні комісії. А.Гриценко просив ЦВК внести зміни до постанови комісії від 26 березня 2014 року, щоб кандидат в президенти України міг ознайомитися з електронною копією бази даних Держреєстру виборців за межами будівлі ЦВК без доступу третіх осіб.

Як повідомлялося, 8 лютого Касаційний адміністративний суд Верховного суду України відмовив у задоволенні апеляції А.Гриценку на рішення Шостого апеляційного адміністративного суду від 4 лютого, що відхилив його позов до ЦВК за відмову в можливості віддалено працювати з Державним реєстром виборців.

Тоді А.Гриценко просив суд зобов’язати ЦВК надати йому електронну копію бази даних Держреєстру виборців з можливістю віддаленого доступу до неї зі свого власного обладнання.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.