Прокурори США передали в суд меморандум про роботу Манафорта. У ній згадуються Янукович і Тимошенко

02515

Прокурори Сполучених Штатів передали до суду проект меморандуму, в якому детально описується співробітництво Пола Манафорта та колишнього президента України Віктора Януковича.

У ньому також фігурує Юлія Тимошенко. Про це йдеться в тексті документа на ім’я судді, що відповідає за справу політолога.

У ньому йдеться про особливість роботи політтехнолога на колишнього українського президента в період з 2005 по 2014 роки, серед яких – спроба Манафорта налаштувати впливових осіб в Америці проти Юлії Тимошенко, щоб виправдати її тюремне ув’язнення. У той час багато політиків вважали це порушенням верховенства права.

«У Манафорта були фірми з лобізму, які охоплювали Конгрес США, Білий Дім і Державний департамент. За допомогою них він піднімав питання щодо українських санкцій, законності виборів в Україні, й правильності тюремного ув’язнення Юлії Тимошенко», – йдеться в меморандумі.

Прокурори також навели приклад однієї зі схем, створеної Манафортом для адміністрації Віктора Януковича.

«Він хотів очорнити колишнього чиновника Держдепартаменту часів Обами і потім звинуватив конкурента Обами у проведенні цієї кампанії, щоб Україна часів Януковича змогли отримати перевагу в адміністрації Обами. Манафорт вводив в оману конгресменів, використовуючи представника «Габсбурзької групи» в якості незалежного голосу, приховуючи, що він був оплаченим лобістом України», – йдеться в повідомленні.

У меморандумі зазначається, що чоловік неодноразово порушував закон і відмивав кошти від лобістської діяльності, отримані від українських політиків, через офшори.

  • Команда Мюллера з травня 2017 розслідує втручання Росії у президентські вибори США — 2016 і зв’язку між Кремлем і передвиборним штабом Дональда Трампа. У цій справі висунули звинувачення колишньому голові передвиборного штабу Трампа Полу Манафорту  Суд зняв з Манафорта 10 звинувачень. Вирок відклали до лютого . Присяжні визнали його винним по ряду пунктів.
  • Прокурори штату Нью-Йорк перестрахувалися і зібрали нові докази для кримінальної справи проти Пола Манафорта на той випадок, якщо президент США Дональд Трамп вирішить помилувати його.

The Бабель

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.