Кораблі ВМС ЗСУ з морпіхами і інструкторами НАТО направляються в Керченську протоку – ЗМІ

?????????????????????????????????????????????????????????

У ЗМІ почала поширюватися інформація про похід кораблів ВМС ЗСУ в води Керченської протоки. Більш детально про це, посилаючись на Telegram-канал «СМІ_лі»

Зокрема, в повідомленні наголошується, що в Російській Федерації почали поширювати дані про військові кораблі Військово-морських сил ЗСУ, а мова йде про двох катерах «Гюрза» і десантному кораблі «Кентавр», які нібито надсилаються на всіх порах в води Керченської протоки. Анонімні джерела повідомили Telegram-каналу, що на борту військових судів України знаходяться моряки, морські піхотинці Збройних сил української держави, а також, згідно з непідтвердженими даними, два офіцера-інструктора НАТО.

У повідомленні говориться, що у Федеральній службі безпеки країни-агресора повідомили агентству, що ніяких підтверджень такої інформації у них зараз немає. При цьому російські прикордонники додали, що безпеку морських і сухопутних кордонів РФ вони готові забезпечити в будь-який момент.

Business.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.