Хто не встиг, заплатить повну вартість: продовжувати пільгове розмитнення «євроблях» не будуть

02499

Термін дії пільгового узаконення в Україні авто на єврономерах закінчиться 22 лютого і продовжувати його не будуть.

Таку офіційну заяву зробив сьогодні заступник міністра фінансів України Сергій Верланов, повідомляє «Укрінформ».

Він підкреслив, що не продовжувати пільговий період розмитнення «євроблях» — це спільне рішення усіх гілок влади України.

«Було прийнято рішення не подовжувати пільговий період. Уряд, Президент та профільний комітет залишились на тій позиції, що була зафіксована у законі», — сказав представник Мінфіну.

Відтак, хто з українців не встиг розмитнити до 22 лютого свій автомобіль за півціни, заплатить повну вартість його розмитнення або ж відмовиться від цієї машини.

У п’ятницю, 22 лютого, завершується період пільгового розмитнення “євроблях”. Заступник голови Державної фіскальної служби Віктор Кривицький повідомив, що в останній день пільгового періоду все митниці ДФС здійснюватимуть розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації до 24 години.

“Всі громадяни, які встигнуть подати декларації до 24:00 і у них не буде проблем з документами, будуть оформлені, навіть якщо ми не встигнемо їх оформити 22 числа. Їх документи оформлять протягом наступних днів”, – повідомив Віктор Кривицький.

7 днів


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.