Мінськ і Варшава обговорять можливе розміщення в Польщі військової бази США

02484

Глава Ради Республіки Національних зборів Білорусі Михайло Мясникович заявив, що Мінськ і Варшава готові обговорити можливе розміщення в Польщі постійної військової бази США.

За його словами, під час обговорення питання про можливе розміщення бази польська сторона “досить конструктивно реагувала і запевняла і на рівні міністра закордонних справ, і президента, що це ні в якому разі не повинно привести до якоїсь ескалації напруженості”, повідомляє Інтерфакс-Україна .

“Польська сторона, вважаю, почула нашу стурбованість (можливим розміщенням бази – ред.). Будуть відповідні діалоги на рівні міністрів оборони і також по лінії міністерств закордонних справ”, – сказав Мясникович в інтерв’ю телеканалу ОНТ.

У 2018 році президент Польщі Анджей Дуда під час переговорів зі своїм американським колегою Дональдом Трампом запропонував створити на території своєї країни постійну американську військову базу.

Трамп пізніше заявив, що питання про будівництво бази зараз розглядається американською владою.

У лютому 2019 року видання Rzeczpospolita з посиланням на джерела повідомило , що США пообіцяли Варшаві зміцнити польську армію в обмін на підтримку американської політики на Близькому Сході і в відношенні Китаю.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.