На підтримку виборів в Україні Канада виділяє фінансову допомогу

02481

Канада, відома давніми і особливо теплими відносинами з Україною, виділить велику суму грошей на проведення чесних і прозорих виборів у нас в странет. Так, міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, під час Українського ланчу, організованого Фондом Віктора Пінчука в рамках Мюнхенської конференції з безпеки, розповіла про стурбованість держави виборним процесом в Україні і плани виділити $25 млн.

 За словами Христі Фріланд, ці гроші необхідні для того, щоб Україна змогла забезпечити прозорі вибори і безпеку від спроб втручання ззовні, пише “Новий час“.Крім того, в Україну з Канади приїдуть понад 100 осіб для моніторингу чесності виборів.

“В Україні багато розчаровані у реформах, таких багато навіть серед моїх друзів. Тому українці повинні отримати чесні вибори, щоб визначитися з тим, хто буде керувати країною”, – зазначила Фріланд.

 

“Приєднатися до Канаді та ОБСЄ для забезпечення прозорості українських виборів”, – звернулася Фріланд до присутніх на ланчі представників Держдепу і Єврокомісії.

Нагадаємо, раніше ми писали, що кандидат у президенти Каплін став посміховиськом. Не зміг відрізнити передвиборну програму Гітлера від своєї.

У п’ятницю, 15 лютого кандидат у президенти України, в минулому нардеп від Блоку Петра Порошенка Сергій Каплін в ефірі “5 каналу” не зміг відрізнити свою передвиборну програму від написаної в 1920 році програми Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини (НСДАП), яку очолював Адольф Гітлер.

Про це написав у своєму Facebook один з провідних телепрограми, журналіст Юрій Гудименко.

Нагадаємо, що до виборів президента залишається менше двох місяців і кожен українець замислюється, за кого голосувати. Звичайно ж кандидати розсипають обіцянки, гарантуючи краще життя кожному.

Як очікується, виборчі перегони обіцяють бути “гарячими”.

Znaj.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.