В аеропорту Ізраїлю затримали 140 українців у відповідь на відмову пропустити 35 ізраїльтян до Києва – нардеп

02747

У п’ятницю, 15 лютого, Ізраїль і Україна обмінялися взаємними заборонами на в’їзд громадян.

Про це повідомив народний депутат України Георгій Логвинський і підтвердили в МЗС Ізраїлю.

У МЗС Ізраїлю заявили, в аеропорту Києва затримали 35 ізраїльтян, 28 з яких придбали квитки на різні рейси.

За словами Логвинського, українські прикордонники відмовили їм у в’їзді за законними причинами – через відсутність достатньої суми грошей або підтвердженої цілі візиту. Однак на знак протесту, за словами керівників МВС Ізраїлю, в аеропорту імені Бен-Гуріона в Тель-Авіві затримали цілий літак з України з 140 українськими громадянами.

Після того як в ситуацію втрутилися ізраїльські дипломати і український депутат, всіх ізраїльтян пропустили на територію України під “особисту гарантію Логвинського”. У відповідь Ізраїль відпустив затриманих українців.

“Зараз під мої гарантії 35 ізраїльтян пропущені і всі 140 українців в’їхали на святу землю. Завдяки втручанню в двох країнах всі на волі”, – заявив нардеп в Facebook.

Український депутат наголосив, що такі випадки не поодинокі і носять системний характер. За його словами, ізраїльська сторона могла кожного п’ятого пасажира літака з України повернути додому. Зокрема, 14 лютого Ізраїль повернув 54 українських пасажирів.

“Якщо найближчим часом аеропорт Бен-Гуріон не замінить своє ставлення до українців, ми і далі будемо діяти за принципом взаємності”, – додав Логвинський.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.