Польща оголосила про закупівлю ракетних установок в США на $414 млн

02721
Мова йде про 20 ракетних установок HIMARS.

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак оголосив про плани підписати контракт на закупівлю ракетних установок у Сполучених Штатів Америки за 414 мільйонів доларів. Про це повідомляє Defence24.

Зокрема, йдеться про 20 ракетних установок HIMARS(High Mobility Artillery Rocket System) дальністю до 300 кілометрів з боєприпасами GMLRS і ATACMS у рамках програми Lobster.

Також будуть передбачені транспортні засоби, вагони для боєприпасів та евакуаційні трактори.

Крім того, договір включає логістику, навчання та технічну підтримку.

Зазначається, що договір з американським урядом юуде підписано у середу, 13 лютого.

“У середу ми підпишемо з урядом США контракт на поставку ескадрильї HIMARS для польської армії, що, таким чином, збільшить наші бойові можливості, – зауважив міністр.За словами Блащака, Польща отримає озброєння за хорошу ціну.

У повідомленні польського Міноборони відзначається, що “поставки системних компонентів будуть поступово впроваджені до 2023 року”.

Водночас прем’єр-міністр країни Матеуш Моравейький підкреслив, що сучасна польська армія є польським сенсом існування, і будівництво сильної армії має величезний вплив на важливість держави в світі.

“Ми на шляху до нарощування потенціалу, що збільшить політичні, геополітичні та економічні можливості всієї Речі Посполитої” – наголосив глава уряду.

Нагадаємо, 5 лютого  Блащак оголосив про створення сил оборони кіберпростору. За словами Блащака, сили оборони кіберпростору будуть новою структурою в польській армії.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.