Голова ЦВК назвала неприпустимими маніпуляції інформацією про Держреєстр

02711
Голова ЦВК Тетяна Сліпачук називає спроби маніпуляцій та оперування неперевіреними даними щодо функціонування Держреєстру виборців неприпустимими

Про це вона заявила на брифінгу у п’ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Для Центральної виборчої комісії будь-які спроби – через суд, через ЗМІ, через маніпуляції неперевіреними фактами чи інформацією, яка отримана невідомо з яких джерел, спробувати обійти закон і отримати якесь виключене право або виключні повноваження для роботи з реєстром, є неприпустимим”, – сказала Сліпачук.

Вона також наголосила, що ЦВК неправдиві заяви щодо роботи Держреєстру розглядатиме або як звичайний передвиборчий піар, або ж як тиск на Центрвиборчком, та звертатиме увагу в тому числі й міжнародних спостерігачів на це.

“Ми зараз уже перебуваємо у розпалі виборчого процесу, ми розуміємо, що політичні баталії можуть мати дуже різний вигляд, і ми для цього намагаємося бути більш відкритими”, – запевнила голова ЦВК.

Вона також додала, що наступного тижня відбудеться прес-конференція для представників ЗМІ з питань роботи Державного реєстру виборців.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.