Волкер змінив позицію щодо спостерігачів РФ на виборах в Україні

02706
Спеціальний представник США у переговорах по Україні Курт Волкер назвав “реальною” загрозу, яку можуть представляти спостерігачі з Росії для президентських виборів в Україні.

Про це він написав на власному твітер-акаунті після того, як запевняв, що вважає нормальною присутність росіян у складі місії ОБСЄ на українських виборах.

“Вітаємо готовність України сприяти роботі місії Бюро з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ. Ми впевнені в тому, що Україна віддана вимогам прозорості, а також проведенню вільних і чесних виборів”, – підкреслив Волкер.

Він також наголосив: “Треба пам’ятати, що Росія є агресором в Україні, а отже застереження України щодо безпеки є реальними”.

Раніше спецпредставник США у переговорах по Україні Курт Волкер наголосив, що присутність російських спостерігачів у місії БДІПЛ не несе загроз.

“Україні необхідні спостерігачі від БДІПЛ ОБСЄ для того, щоб довести, що країна дотримується демократичних стандартів… Це нормально, якщо російські спостерігачі працюватимуть під егідою БДІПЛ. Жодних ігор. Україна має довіряти власним демократичним інституціям”, – написав тоді спецпредставник США.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.