Центральна виборча комісія вже зареєструвала 37 кандидатів в президенти

02701

На сьогоднішній день Центральна виборча комісія (ЦВК) вже зареєструвала 37 кандидатів в президенти України.

Також стало відомо, що ЦВК 22 кандидатам відмовила у реєстрації.

Повідомляється, що до ЦВК 2 лютого 2019 року громадянин України Тимошенко Юрій Володимирович особисто подав заяву про самовисування кандидатом на пост президента України разом із доданими документами для реєстрації кандидатом на пост президента України на чергових виборах президента України.

У той же день до ЦВК надійшли документи для реєстрації кандидата на пост президента України Новака Андрія Яремовича, висунутого 24 січня 2019 року на XII позачерговому з’їзді політичної партії “Патріот”.

Також 2 лютого 2019 року надійшли документи для реєстрації кандидата на пост президента України Журавльова Василя Миколайовича, висунутого 25 січня 2019-го на позачерговому Всеукраїнському з’їзді політичної партії “Стабільність”.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам закону України “Про вибори Президента України” та зареєструвала трьох кандидатів на пост президента України на чергових виборах президента України.

Нагадаємо, у неділю, 3 лютого, був останній день для того, щоб подати до ЦВК необхідні документи. У цей день документи до ЦВК подав і діючий Президент України Петро Порошенко.

Крім нього документи подали ще 16 осіб, зокрема, висунутий партією “Сила людей” журналіст Дмитро Гнап та Віра Савченко, яка принесла документи для реєстрації кандидатом своєї сестри, народного депутата Надії Савченко, яка перебуває у СІЗО.

За весь період подачі документів виявили бажання стати кандидатами на пост президента України 89 осіб.

Нагадуємо, реєстрація кандидатів триватиме до 8 лютого включно.

Голосування на виборах президента відбудеться 31 березня 2019 року з 8:00 до 20:00.

Раніше Арсен Аваков заявив про те, що всі кандидати в президенти під час виборчої кампанії отримають захист.

Today.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.