Прокурор у справі втручання Росії в американські вибори залишив команду

02704

Прокурор Скотт Мейслер, який працював з Робертом Мюллером над розслідуванням про втручання Російської Федерації у президентські вибори в Сполучених Штатах Америки в 2016 році, залишив команду.

Про це повідомляє CNN.

Так, Скотт Мейслер став четвертим з усієї команди, хто покинув її.

Повідомляється, що вихід Мейслера говорить про те, що розслідування наближається до кінця.

29 січня виконуючий обов’язки міністра юстиції США Метью Уітекер також заявив, що розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера близько до завершення.

Нагадаємо, виконувач обов’язків генерального прокурора США Метью Вітакер, заявив, що спеціальний радник ФБР Роберт Мюллер закінчує своє розслідування російського втручання в президентську кампанію 2016 року та ймовірного зв’язку передвиборної кампанії Трампа з росіянами.

Президент США Дональд Трамп розповів, що дав письмові відповіді на запитання спеціального прокурора Роберта Мюллера, який веде розслідування щодо втручання Росії у президентські вибори у США 2016 року.

Раніше повідомлялося, що спецпрокурор США Роберт Мюллер заявив, що екс-голова виборчої кампанії Дональда Трампа та колишній радник президента Віктора Януковича Пол Манафорт заробив понад 60 мільйонів доларів, працюючи політичним консультантом в Україні.

Прямий


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.