ЄС закликав Іран утриматись від розробки і запуску балістичних ракет

02693

Рада ЄС висловила стурбованість у зв’язку з діяльністю Ірану в сфері розробки і випробувань балістичних ракет.

Про це йдеться у висновках Ради ЄС.

“Рада ЄС серйозно стурбована діяльністю Ірану щодо балістичних ракет і закликає країну утримуватися від неї, зокрема, від запусків балістичних ракет, які не відповідають положенням резолюції Ради безпеки ООН 2231.” – йдеться у заяві.

В ЄС наголосили, що збільшення кількості і частоти випробувань балістичних ракет поглиблює недовіру і сприяє нестабільності в регіон.

 “У більш широкому контексті Рада ЄС також нагадує про свою давню серйозну стурбованість з приводу регіонального нарощування військових потуг” – підкреслюється у заяві Ради ЄС.

Крім того, Рада ЄС висловила стурбованість ворожими діями на території кількох держав-членів, у зв’язку з чим під санкції потрапили дві фізичні особи і одна організація.

“Європейський Союз продовжуватиме демонструвати єдність і солідарність у цій сфері і закликає Іран негайно припинити таку неприйнятну поведінку” – йдеться у заяві.

Європейська правда

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.