Розслідування розстрілів на Майдані не завершено: керівник департаменту ГПУ і адвокат заперечили Луценку

02689

Керівник департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк заперечив заяву генерального прокурора Юрія Луценка про завершення досудового слідства щодо винних у розстрілах на Майдані.

“Слідство не завершене”, – цитує Горбатюка Громадське.

Він додав, що рішення про завершення слідства приймає прокурор у провадженні, а не генеральний прокурор.

Адвокат родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська у Facebook також заперечила слова Луценка про завершення розслідування.

“Юрій Віталійович бреше. Розслідування розстрілів на Майдані не завершено. Слідчі експерименти всі не проведені. Експертизи не завершені. Допити всі не проведені. Відео і фото всі не зібрані і не опрацьовані”, – заявила вона.

Заява Луценка завершення досудового слідства щодо винних у розстрілах на Майдані прозвучала в ефірі телеканалу Прямий 1 лютого.

ГПУ встановила, що накази про відкриття вогню по “майданівцях” під час Революції гідності віддали на той час президент Віктор Янукович, глава МВС Віталій Захарченко та голова СБУ Олександр Якименко.

Луценко заявляв, що після завершення судового процесу про державну зраду Януковича почнеться ще один судовий процес про розстріли протестувальників за часів Майдану.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.