Через Brexit третина британських компаній можуть залишити країну

02683

Майже третина британських компаній можуть перенести свою діяльність за кордон через наслідки виходу Великої Британії з Європейського союзу. Про це свідчать результати дослідження британського “Інституту директорів”, інформує 1NEWS.

Згідно з результатами, 16% компаній вже мають плани перенесення діяльності з Британії, ще 13% активно розглядають такий варіант.

Дослідження показало, що, хоча більші компанії вже перенесли свою діяльність, ймовірність того, що невеликі компанії будуть активно розглядати цю перспективу, майже вдвічі вища.

“Для таких фірм, які, як правило, мають більш обмежені ресурси, роздуми про такі дорогі дії чітко показують, в якому небезпечному становищі вони знаходяться”, – сказав директор інституту Едвін Морган.

Виконавчий директор французької бізнес-мережі Paris Europlace Арно де Брессон заявив, що приблизно 260 підприємств, які в основному працюють з Британії, “знаходяться на етапі підтвердження і впровадження”, перш ніж перенести деякі операції до Франції.

Бельгійське урядове агентство Hub.Brussels, що працює над залученням іноземних компаній в місто, повідомило, що число британських компаній, які розширили або перенесли свою діяльність в Брюссель, подвоїлося після референдуму 2016 року.

Агентство стверджує, що протягом 31 місяця після голосування за Brexit від 95 до 100 компаній створили нову юридичну особу в Брюсселі.

1news


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.