Франція запроваджує новий закон для боротьби з протестами

02675

Нижня палата французького парламенту затвердила головні положення нового закону про боротьбу із заворушеннями, ініційованого після насильства та вандалізму на деяких протестах “жовтих жилетів”.

Про це пише RFI.

Законопроектом прикриття обличчя під час протесту прирівнюється до правопорушення, а будь-який обвинувачений може потрапити на рік до в’язниці або отримати штраф в 15 тисяч євро.

Відомим порушникам порядку будуть забороняти брати участь у демонстраціях. Поліція матиме право обшукувати сумки і автомобілі в безпосередній близькості від демонстрацій.

 Все ще обговорюється частина законопроекту, яка передбачає, що протестувальники, які брати участь у актах насильства, повинні відшкодувати збиток.

Міністр внутрішніх справ Крістоф Кастанер наполягає на тому, що законопроект не є “законом проти жовтих жилетів”, а законом “для захисту демонстрантів, магазинів, місцевих мешканців і поліції”.

Законопроект, ймовірно, буде схвалений у Сенаті, де права партія “Республіканців” має більшість.

Європейська правда

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.