FT: Трамп говорив з Путіним без американського перекладача і співробітників адміністрації

02671

За даними газети Financial Times, президент США Дональд Трамп в минулому році зустрічався з президентом Росії Владіміром Путіним без американського перекладача або інших співробітників його адміністрації.

Financial Times повідомила у вівторок, що Трамп провів бесіду з Путіним на полях саміту «Великої двадцятки» в Буенос-Айресі в листопаді після вечірнього заходу, передає Голос Америки.

Разом з Трампом була його дружина Меланія, але з американської сторони не було ні перекладача, ні іншої людини, яка б конспектував зміст зустрічі. При цьому Путіна, як пише газета, супроводжував перекладач, і всі четверо перебували за столом.

Представник російської влади повідомив виданню, що бесіда тривала близько 15 хвилин і включала обговорення конфлікту в Сирії і зіткнення російських військових з українськими моряками, яке відбулося за кілька днів до цього. Трамп і Путін також говорили про можливості офіційної зустрічі, повідомив чиновник.

Білий дім раніше визнав, що Трамп провів «неформальну бесіду» з Путіним під час саміту «Великої двадцятки», але не розкрив подробиць.

Білий дім поки не прокоментував публікацію Financial Times.

Аргумент


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.