Розкрадання 98 мільйонів Укрзалізниці: підозрюваним обрали запобіжний захід

02660
Чотирьом підозрюваним у заволодінні понад 98 млн грн ПАТ “Укрзалізниця” суд обрав запобіжні заходи.

Про це йдеться у повідомленні НАБУ.

“Трьом посадовим особам філії ПАТ “Укрзалізниця” – у вигляді особистого зобов’язання, четвертому підозрюваному, директору комерційного підприємства – у вигляді застави у розмірі 1,921 млн грн.

Начальника філії “ЦТС “Ліски” ПАТ “Укрзалізниця” на 2 місяці відсторонено від посади”, – йдеться у повідомленні.

Таке рішення ухвалила слідча суддя Солом’янського районного суду міста Києва Олена Мозолевська, повідомляє Слово і Діло.

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Анастасія Андронова клопотала, зокрема, про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді застави.

Вислухавши доводи прокурора, суд лише частково задовольнив її клопотання й відпустив підозрюваного під особисте зобов’язання.

Як відомо, на початку 2016 року ЦТС “Ліски” провів тендер із закупівлі паливно-мастильних матеріалів, переможець якого ТОВ “Скела Терциум” мало поставити їх на загальну суму 101,5 млн гривень згідно із договором, укладеним у липні 2016 року.

Закупівлі за цим договором ЦТС “Ліски” здійснило у грудні 2016 року, усвідомлюючи, що потреби в закупівлі такого обсягу пального немає. Фірма “Скела Терциум” поставила товар, але лише на суму 3 млн гривень, тоді як від ЦТС “Ліски” отримала 101,5 млн гривень.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру одному з помічників народного депутата Ярослава Дубневича (“Блок Петра Порошенка”) у привласненні 93,2 млн гривень філії “Центр забезпечення виробництва” ПАТ “Укрзалізниця” під час постачання товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках.

Укрінформ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.