“Або Порошенко, або Путін”: на форумі президента України глядачів приголомшили дивним гаслом

02661
Порошенко у рамках свого виступу на форумі використовував доволі дивне гасло, у якому в якості альтернативи йому називається російський лідер Володимир Путін.

У мережі спроба Порошенко залякати українців Путіним викликала подив і сміх.
Чинний президент України Петро Порошенко, який офіційно заявив про балотування на другий термін, у рамках свого виступу на форумі використовував доволі дивне гасло, у якому в якості альтернативи йому називається російський лідер Володимир Путін. Відповідне фото опублікувала в Facebook українська журналістка Мар’яна П’єцух.
“Або Порошенко, або Путін”, – свідчив слоган, який вивели на екрани під час заходу. У мережі спроба Порошенко залякати українців Путіним викликала подив і сміх. “А ви помітили, ніхто так наполегливо не пропагує голосувати за Путіна, як технологи Порошенка?”, – поцікавився журналіст Леонід Швець. “Старі пісні про головне”, “Кучма або комуністи”, “Та це просто шедеврально!)”, “А варіантів, щоб ні те, ні інше, – нема?”, “При совку теж народ лякали ворогами”, – відреагували користувачі в коментарях. Як повідомлялося раніше, Порошенко оголосив про похід на вибори. Він підкреслив, що «почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і майбутніми поколіннями українців» спонукали його прийняти рішення ще раз балотуватися на пост глави Української держави.

Джерело:  УНІАН

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.