Тимошенко обіцяє піти у відставку, якщо за 100 днів президентства не покаже результатів

02626

Лідерка партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що, в разі її обрання президентом України, подасть у відставку, якщо за перші 100 днів роботи не продемонструє результатів.

“Якщо за перші 100 днів я на посаді президента не зможу зламати стару систему, не зможу показати вам результати, я просто піду з президентської посади”, – сказала вона на з’їзді партії “Батьківщина” у вівторок у Києві.

Водночас Ю.Тимошенко продемонструвала учасникам з’їзду документ, який вона назвала “угодою кандидата в президенти Юлії Тимошенко з громадянами України”. Політик пояснила, що в ньому міститься перелік дій, які необхідно зробити під час її президентства.

Значну частину виступу Ю.Тимошенко присвятила змісту програми “Новий курс”, створеної за її ініціативою. Зокрема, в ході виступу лідерка “Батьківщини” вкотре наголосила на необхідності затвердити нову Конституцію України.

Також вона заявила, що виступає за скорочення кількості народних депутатів із 450 до 350.

Лідерка “Батьківщини” також підтримала курс України на отримання членства в НАТО. “Альтернатива для нас така: або НАТО, або нескінченна АТО”, – сказала вона.

Ю.Тимошенко вважає можливим під час її президентства збільшення середньої зарплати і пенсій в Україні в 3,5 разу.

Вона також підтримує впровадження податку на виведений капітал замість податку на прибуток.

Під час з’їзду лідерка “Батьківщини” подякувала всім своїм соратникам, які не зрадили її у скрутні часи. “Залишилися зі мною в найважчі часи, незважаючи на те, що мене вже майже втоптали в нуль, і підніматися було так важко”, – сказала Ю.Тимошенко.

Interfax-Україна


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.