Ракетний есмінець 6 флоту США увійшов в Чорне море

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Ракетний есмінець 6 флоту США USS Donald Cook (DDG-75) увійшов в Чорне море з Босфору близько 19:50 за Києвом 19 січня 2019 року.Моніторингова група “Майдану закордонних справ”, “Інституту Чорноморських стратегічних досліджень” та редакції BlackSeaNews повідомляє про його входження в акваторію Чорного моря.
Як повідомили в прес-службі американського військового відомства, в суботу, 19 січня, есмінець проходив Дарданелли.

Там пояснили, що візит у Чорне море продемонструє взаємодію ВМС у досягненні загальних цілей безпеки в регіоні.

“ВМС США продовжують надавати підтримку нашим союзникам і партнерам у підтримці спільних регіональних інтересів і стабільності на морі”, – йдеться в повідомленні.

Цей крок здійснюється на фоні ескалації напруги в регіоні після агресивних дій Росії в Керченській протоці, коли були захоплені українські моряки й кораблі.

Раніше США направили в Чорне море десантний корабель USS Fort McHenry. Він прибув до румунського порту Констанца.

Вікіпедія

USS Donald Cook (DDG-75) — ракетний есмінець типу «Арлі Берк».

Побудований на верфі Bath Iron Works, приписаний до морської станції Норфолк, штат Вірджинія. Приписаний до 22-ї ескадри Атлантичного флоту США.

Корабель оснащений системою протиракетної оборони «Іджіс».
Довжина: 154 м


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.