Парламент Венесуели офіційно оголосив Мадуро “узурпатором”

02600

Парламент Венесуели, очолюваний опозицією, у вівторок офіційно оголосив Парагвай розірвав відносини з Венесуелою через “нелегітимного” Мадуро. Його рішення будуть вважатися недійсними.

Світ не визнає його президентство Парагвай розірвав відносини з Венесуелою через “нелегітимного” Мадуро. Світ не визнає його президентство президента Ніколаса Мадуро “узурпатором”, після того як він вступив на цю посаду вдруге.

Про це повідомляє CBC News із посиланням на Reuters.

Парламент вважатиме недійсними рішення і дії Мадуро та усієї виконавчої влади. Натомість єдиним легітимним керівником Венесуели парламентарі називають спікера Національної асамблеї Хауна Гуайдо.

Парламент також закликав країни світу заморозити доступ уряду Мадуро до рахунків в зарубіжних банках.

Нагадаємо, вибори у Венесуелі відбулись 20 травня 2018 року. За їх підсумками ЦВК Венесуели оголосила про перемогу чинного президента, який набрав близько 70 відсотків голосів виборців. Таким чином, Ніколас Мадуро забезпечив собі перебування на посаді президента Венесуели до 2025 року. Країни  Заходу і Латинської Америки, які не визнали його перемоги, відкликали своїх послів з Каракаса, а США наклали додаткові економічні санкції і зажадали провести нові вибори.

Тим часом Венесуела перебуває у стані серйозної економічної кризи. У країні спостерігається нестача найнеобхіднішого, в тому числі харчових продуктів та медикаментів. Тривала економічна криза призвела до стрімкого збільшення потоку мігрантів з Венесуели в сусідні латиноамериканські країни.

Джерело: tsn.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.