NYT: У США прокурори перевіряють українців, які відвідали інавгурацію Трампа

02578

У США федеральні прокурори проводять перевірки щодо українських політиків і бізнесменів, які були присутні на інавгурації президента Дональда Трампа

The New York Times зазначає, що федеральні прокурори опитали свідків, щоб дізнатися, які чином українці отримали доступ до інавгураційних заходів, з ким вони зустрічалися в США і що вони обговорювали.

Прокурори вважають, що низка українців зустрічалися з “впливовими республіканцями, членами Конгресу і близькими союзниками президента Трампа”. На цих зустрічах вони пропонували плани, які збігалися інтересами РФ, зокрема скасування санкцій за анексію Криму і агресію на Донбасі. Також вони пропонували виступити в якості посередників для нормалізації відносин з Москвою.

За інформацією джерел NYT, на інавгурацію Трампа, прибули “десятки українських політичних діячів і бізнесменів”. У їх числі видання називає нардепів Сергія Ківалова, Борислава Березу і російського олігарха Павла Фукса.

Нагадаємо, в грудні 2018 року видання Wall Street Journal повідомляло, що прокуратура Манхеттена почала кримінальне розслідування, пов’язане з інавгурацією Трампа, на яку було витрачено рекордні 107 мільйонів доларів. Зокрема, органи юстиції перевіряють, чи не пішов Білий дім на поступки спонсорам в обмін на фінансування цього заходу.

НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.