Снігопад на Закарпатті: проїзд автотранспорту по території всієї області ускладнений, але забезпечений

02552

Інтенсивний снігопад, зниження температури і ожеледиця на дорогах значно ускладнили рух автотранспорту на дорогах Закарпаття, однак необхідності обмеження проїзду фур наразі немає.

Проїзд через усі чотири перевали на адміністративній межі Закарпаття забезпечений, протягом ночі працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій надали допомогу в буксируванні тільки однієї вантажівки на Торунському перевалі (у Міжгірському районі на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей). Автодорожнім службам доручено з самого ранку очищувати від снігу траси міжнародного, національного обласного та районного значення.

У суботу (5.01) вночі сніг майже по всій території області припиниться, у наступні дні очікується подальше зниження температури до 15 градусів морозу вночі на високогір’ї та 10 градусів морозу в низовині.

У зв’язку з ожеледицею та складними погодними умовами обласна державна адміністрація закликає водіїв бути особливо уважними на дорогах.

ZAK in Sider


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.