Банки РФ можуть відключити від системи SWIFT через агресію на Азові – Волкер

02422

Російські банки знаходяться під загрозою відключення від платіжної системи SWIFT через агресію РФ у Керченській протоці.

Про це заявив спецпредставник Держдепу по Україні Курт Волкер, передає Голос Америки.

За його словами, західні союзники, як один із санкційних заходів, розглядають варіант відключення банків РФ від міжнародної платіжної системи SWIFT.

– Люди називають це ядерної опцією. Це призведе до витрат для всіх учасників. Великих витрат для Росії, але і великих витрат для союзників. У кінцевому підсумку, ми повинні зберігати можливість такого варіанту, тому що ми не можемо і далі дивитися, як Росія робить нові агресивні кроки щодо сусідів, такі як цей, – заявив Волкер.

SWIFT – це міжнародна міжбанківська система передачі фінансової інформації та здійснення платежів. Вона створена за бельгійським законодавством, а штаб-квартира знаходиться у Брюсселі. Щорічно через систему прохід близько 4 млрд платежів. Членами SWIFT є близько 10 тис. організацій.

Раніше Факти ICTV писали, що ситуація в Азовському морі може призвести до посилення санкцій проти Росії з боку США і Європи.

Факти ICTV


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.