Путін цинічно назвав захоплення українських кораблів “невеликим інцидентом в Чорному морі”

02378
Путін цинічно заявив, що російські прикордонники діяли “в межах закону”

Президент РФ Володимир Путін вперше прокоментував захоплення українських моряків російськими силовими структурами. Про воєнний стан та інцидент в Керченській протоці Путін заявив на форумі “Росія кличе!”.

 Путін цинічно заявив, що російські прикордонники діяли “в межах закону”.

“А як повинні діяти прикордонники? Військові кораблі увійшли в територіальні води Російської Федерації і не відповідають, і незрозуміло, що вони збираються робити. Як вони повинні діяти? Якщо б вони діяли інакше, їх усіх треба було б віддати під суд. Але вони виконали свій військовий обов’язок, наказ, власне, вони виконували свої законні функції по захисту територіальної цілісності Російської Федерації”.

Також Путін заявив, що інцидент – це “явна провокація”.

Явні ознаки заготовленої заздалегідь провокації, розрахованої на те, щоб після цього скористатися цим як приводом для того, щоб ввести воєнний стан у країні. Нічого спільного зі спробами врегулювати відносини між Росією та Україною це не має. Це гра на загострення”  

Крім того, Путін зухвало сказав, що саме українські моряки порушили закон.

“Не відповідали взагалі на запити нашої прикордонної служби. Не відповідаючи на запити наших прикордонників, почали рухатися прямо до цього мосту. Мовчали, взагалі ніяк не відповідали”. 

Нагадаємо, вранці 25 листопада Військово-морські сили ВСУ повідомили, що прикордонні кораблі РФ “здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України”.

Зокрема, російський прикордонний корабель “Дон” здійснив таран українського рейдового буксира.

В “прикордонному управлінні ФСБ по Криму” заявили, що три кораблі Військово-морських сил України перетнули держкордон Росії. Пізніше росіяни заборонили прохід цивільних суден через Керченську протоку.

 Нагадаємо, Трамп терміново викликав Путіна на килимок, відомо де і коли.

Znaj.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.