Фонсека присвятив перемогу “Шахтаря” українцям

02376

Головний тренер донецького “Шахтаря” Паулу Фонсека присвятив перемогу “гірників” над “Хоффенхаймом” (3:2) українцям. Повідомляє сайт Футбол Україна.

“Хотів би присвятити цю перемогу всім уболівальникам, які приїхали сьогодні, щоб підтримати нас на цьому стадіоні, і всім українцям”, – сказав португальський фахівець після гри.
Нагадаємо, “Шахтар” забив два голи протягом двох хвилин, відправивши опонента у нокдаун, з якого той, до його честі, вийшов. Німці зрівняли рахунок ще до перерви.

У другому таймі господарі володіли ініціативою, проте не реалізували декілька моментів, проте їх підвів форвард Адам Салай, який заробив дві жовті картки протягом двох хвилин та отримав вилучення. Навіть у меншості господарі продовжували тиснути, проте і “Шахтар” мав декілька шансів, зокрема “Хоффенхайм” рятувала стійка. Проте на 90+2 хвилині Тайсон забив третій переможний гол у ворота німців – 3:2 і “Шахтарю” вдалося здобути першу перемогу та значно покращити шанси на вихід в 1/8 фіналу.