Воєнний стан не заважє: у МВФ прокоментували кредит для України

02367

У Міжнародного валютного фонду відсутні підстави для обмеження попередньо визначених обсягів співпраці з Україною.

Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, передає ТСН.

«Ми спостерігаємо за останніми подіями, включаючи введення воєнного стану, і сподіваємося на невідкладну деескалацію поточної ситуації. МВФ не має юридичних обмежень щодо продовження співпраці з Україною в цій ситуації», — офіційно заявив представник фонду.

  • 26 листопада «Українські новини» з посиланням на прес-службу київського офісу МВФ повідомили, що введення воєнного стану не позначиться на співпраці Міжнародного валютного фонду з Україною. У фонді зазначили, що МВФ уже співпрацював з низкою країн, на території яких розгорталися військові конфлікти різної активності. Згодом у Фонді заявили, що не надавали коментарів щодо можливого введення воєнного стану в країні.
  • Ввечері 26 листопада Рада підтримала введення воєнного стану в 10 областях.
  • Раніше Україна виконала основні умови для схвалення Міжнародним валютним фондом нової 14-місячної програми фінансування на $3,9 млрд. Аби МВФ схвалив нову програму, Україна мала підняти ціни на газ для населення і прийняти держбюджет на 2019 рік.
  • Перший транш кредиту від МВФ складе $1,5 млрд. Гроші Україна планувала отримати в середині грудня цього року.

the Бабель


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.