З’явилось фото українських бронекатерів у порту окупованої Керчі

Reuters, Павло Ребров

Захоплені військові катери “Бердянськ”, “Нікополь” та буксир “Яни Капу” помічені на якорі у порту Керч в окупованому Криму. Про це повідомляє агентство Reuters, передає УНН.

“Фотограф агентства Reuters Павло Ребров зробив фотографію українських військових кораблів „Бердянськ“, „Нікополь“ та буксира „Яни Капу“”, — йдеться у повідомленні.

Невеликі броньовані артилерійські кораблі и буксир видні на якорі у порту окупованого міста Керч 26 листопада 2018 года.

Як повідомлялося раніше, у МЗС України заявили про збройний напад та захоплення українських військових катерів “Бердянськ”, “Нікополь” та буксира “Яни Капу”, які здійснювали морський перехід з порту Одеса до порту Маріуполь, а також поранення та захоплення у полон членів їхніх екіпажів і висловили з приводу цього категоричний протест Російській Федерації, вказавши, що це є черговим актом збройної агресії РФ проти України. Україна заявила про шістьох поранених військових, двоє з яких – тяжко.

У ніч з 25 на 26 листопада було екстрено скликано засідання РНБО, на якому у зв’язку з ескалацією в Азовському морі було запропоновано ввести воєнний стан на два місяці.

ВР розгляне рішення про запровадження воєнного стану на позачерговому засіданні у понеділок, 26 листопада, яке скликано на 16:00.

Збройні сили України привели в повну боєготовність.

Через ескалацію в Азовському морі також закликали провести екстренне засідання Радбезу ООН.

Джерело: УНН

Фото: Reuters, Павло Ребров


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.