Німеччина дає €18 мільйонів на співпрацю з країнами Східного партнерства

02374
У бюджеті ФРН на 2019 рік передбачено €18 млн для просування співпраці громадянського суспільства з країнами Східного партнерства і Росії.

Уповноважений уряду Німеччини з контактів з Росією, Центральною Азією і країнами Східного партнерства Дірк Візе привітав таке рішення, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Для просування співпраці громадянського суспільства з країнами Східного партнерства і Росії в 2019 році буде доступно 18 мільйонів євро. Я задоволений тим, що ми можемо просувати діалог між Німеччиною та її східними сусідами ще більше, чим раніше”, – сказав Візе.

За словами Візе, особливо важливо в скрутні часи підтримувати діалог

і обміни між людьми, які зміцнюють і просувають демократію у своїх країнах. Це стосується не лише двосторонніх проектів: багато заявок торкаються проектів, у яких, наприклад, беруть участь російські й українські неурядові організації разом з німецькими, зазначив уповноважений.

“В першу чергу там, де політично складно, особливо важливі контакти між ангажованими громадянами: нам потрібний справжній діалог між суспільствами, щоб ми могли краще впізнати наших сусідів у Східній Європі”, – сказав Візе, додавши, що особливо важливо це для молодих поколінь.

Метою програми федерального міністерства закордонних справ Німеччини є зміцнення співпраці з громадянським суспільством у країнах Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна) і в Росії.

Укрінформ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.