Українські міста у рейтингу найбрудніших міст світу: інфографіка

02351

Кожне велике місто світу становить загрозу для здоров’я своїх же мешканців – в тій, чи іншій мірі. Яке місто вважається найбруднішим та яке місце у цьому рейтингу посідають українські міста – дивіться далі в інфографіці.

Безперебійне виробництво продуктів, несортоване сміття, відходи від заводів, які потрапляють у найближчу водойму – це далеко не весь список “здобутків” сучасних мегаполісів.

Портал Numbeo.com опублікував рейтинг Pollution Index 2018 Mid-Year, до якого увійшли 273 найбрудніші міста світу – до списку потрапили одразу три українських міста.


Найбрудніші міста планети – рейтинг

Згідно з рейтингом, найбруднішим містом планети виявилось македонське Тетово – індекс забруднення цього міста 97,57%. Друге місто посідає Катманду (Непал) з показником 96,05%. Трійку найбрудніших міст планети замикає місто Фарідабад (Індія) – 95,69%.

Український Київ посідає 100 місце у рейтингу з показником 67,55%, Львів опинився на 149 місці (56,08%), а Харків на 151 місці (56,05%).

Найчистішими містами зі списку виявилися столиця Австралії Канберра (13,83%), столиця Нової Зеландії Веллінгтон (13,50%) та столиця Фінляндії Гельсінкі (13,49%).

Що таке рейтинг Numbeo?Це рейтинг, який формують користувачі онлайн-бази Numbeo з усього світу. Показник вираховується на основі таких факторів, як забрудненість повітря, небезпечні підприємства, військові полігони тощо.

Джерело: 24tv.ua

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.