Міністр оборони Ізраїлю на тлі тимчасового перемир’я в Секторі Ґази подав у відставку

02345

На новину про домовлену тишу люди відреагували масовими демонстраціями

Ізраїль та ХАМАС домовилися про тимчасове припинення вогню в Секторі Ґази. Угоди досягли за посередництва Єгипту. Міністр оборони Ізраїлю Авігдор Ліберман назвав таке рішення “капітуляцією перед терором” і вже подав у відставку на знак протесту.

Про це він заявив журналістам у середу, 14 листопада, пише Deutsche Welle.

“Я вважаю, що припинення вогню одночасно зі спробами прийти до врегулювання в Газі – це капітуляція перед терором”, – заявив Ліберман.

Зазначимо, на новину про перемир’я люди відреагували масовими демонстраціями – акції відбулися і на ізраїльському, і на палестинському боці.

Наскільки тривалим буде режим тиші – невідомо. Палестинці кажуть, що воно діятиме, доки інша сторона його не порушить. В Євросоюзі та ООН висловили занепокоєння ескалацією конфлікту.

Ситуація в Секторі Ґази погіршилася 11 листопада. Тоді ізраїльські військові під виглядом цивільних застрелили одного з ватажків місцевого крила ХАМАСУ. Розпочалися сутички. В них загинули семеро палестинців і один ізраїльський солдат. Від вечора 12 листопада з боку Палестини запустили близько 400 ракет і мінометних снарядів. Більше сотні з них перехопила ізраїльська система протиповітряної оборони “Залізний купол”.

5 канал


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.